Czy szklane dildo jest lepsze od wibratora?

Czy szklane dildo jest lepsze od wibratora?

Bez kategorii 0

Szklane dilda nie są najbardziej popularnym wyborem, dlatego chciałam opowiedzieć Ci o tym, czym się różnią od najczęściej wybieranych wibratorów. Na pierwszy rzut oka różnica wydaje się oczywista – inny materiał, elektryka lub jej brak, baterie itd, ale to nie wszystko!

Wibratory są stworzone z intencją szybkiego i mocnego rozładowania napięcia i jeśli taka jest Twoja potrzeba, to oczywiście świetny wybór. Minimum wysiłku, maksimum efektu. Musisz jednak wiedzieć, że nie pozostaje to obojętne dla Twojej yoni, która przyzwyczaja się do tak mocnego bodźca, a w konsekwencji uzależnia swoje pobudzenie i orgazm od mocnej stymulacji. Część kobiet tylko w ten sposób potrafi doświadczyć przyjemności.

Czy to coś złego?

Tak i nie. Z jednej strony nie ma lepszego i gorszego orgazmu – orgazm to orgazm, a droga jaka Cię do niego prowadzi nie ma znaczenia. Z drugiej strony, czy naprawdę droga nie ma znaczenia? Dlaczego decydujesz się akurat na taką stymulację i dlaczego tylko ona daje Ci przyjemność? Warto poświecić chwilę, aby znaleźć w sobie odpowiedź na te pytania.

Szybko i intensywnie (wibrator) oznacza, że nie masz czasu na stworzenie relacji ze sobą, na odkrywanie swojej seksualności, na uważne eksplorowanie każdego punktu ciała i zagłębianie się w przeżywanie siebie. Czy naprawdę największą wartością jest mocne rozładowanie, które przychodzi w mgnieniu oka?

Bardzo możliwe, że ten styl obcowania ze sobą pojawił się w konsekwencji istnienia pornografii, gdzie szybko i mocno jest tym, o co należy zabiegać. Pomyśl, czy na pewno chcesz być zbudowana w obszarach swojej kobiecości, seksualności i cielesności na tego typu teściach.

Jak to zmienić?

Po pierwsze wystarczy, że to w sobie zauważysz. To już krok w stronę zmiany. Po drugie pomyśl o tym, jakby to było ZWOLNIĆ. Jakby to było dać sobie czas, nie spieszyć się, nie zabiegać o rozładowanie, nie biec do celu. Spróbuj.

Właśnie dlatego na MocYoni proponuję Ci korzystanie ze szklanych masażerów. Szkło pozwala na rozmaitość kształtu, którą Ty możesz bardzo dokładnie zbadać i wypróbować na sobie. Każda końcówka jest do Twojej dyspozycji i każda dostarczy Ci innych odczuć. Sprawdzaj, badaj, eksploruj. Powolne, uważne doświadczanie to jedyna droga, aby poznać swoje ciało i tylko w ten sposób dowiesz się, gdzie znajdują się Twoje punkty przyjemności, jaki rytm lubisz i jak wygląda Twoja własna droga do orgazmu. Taka praktyka działa uzdrawiająco na całe Twoje ciało, relację ze sobą, ale też na relację z partnerem. Rozmasowywanie yoni uwalnia ją od napięć i otwiera na najsubtelniejsze bodźce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *