O mnie

Cześć! Mam na imię Aleksandra…

Moja przygoda z Mocą Yoni rozpoczęła się w 2021 roku.

To był dla mnie wyjątkowy czas.

Pracowałam z Kobietami w temacie sek.sualności, sensualności i płodności. Wspierałam w wychodzeniu z problemów, z traum, z braku i świetnie nam ta praca wraz z Kobietami wychodziła. Ale przyszedł czerwiec 2023 roku i zaczęłam czuć, że obecna praca mnie nie karmi.

Nastąpiła dla mnie RADYKALNA ZMIANA. Bo nie da się być w dwóch miejscach na raz.

A ja czułam, że jestem w innym miejscu niż w 2021 roku i chcę pracować z Kobietami, które startują z innej przestrzeni. Wiedziałam, że w NOWEJ MOCY YONI mogę dać z siebie więcej i zaproponować głębszą transformację. Po prostu – ja sama zaczęłam wibrować całą sobą przyjemnością, nasyceniem, radością, marzeniami.

I wtedy wszystko nabrało rumieńców.

Nabrało też klarowności, bo poczułam z kim chce pracować. Sama dałam sobie pozwolenie na nazwanie się artystką, kreatorką, inspiratorką.

Przecież od 3 roku życia muzyka mnie przepełniała. Śpiewam, gram na skrzypcach, saksofonie, ale też maluje i tańczę – nie ograniczam sposobów, w które mogę wyrażać siebie i które sprawiają mi przyjemność. Kreacja i twórczość to moje medycyny. To, co mnie uzdrawia.

Przeszłam długą ścieżkę, w której na własnej skórze poznawałam to wszystko, z czym mierzą się wrażliwe, artystyczne dusze. Wstyd, strach, poczucie winy, bezsilność, gniew… Wielkie pragnienia. Ale też brak poczucia własnej wartości.

Kocham karmić zmysły. Dla tych z Was, które potrafią w astrologię – mam Wenus w Byku – więc sztuka i wszystko, co piękne jest moim domem. To, co pachnące i smaczne inspiruje mnie.

Moim geniuszem jest wrażliwość, która pozwala mi odkrywać z Waszej podświadomości to, co jeszcze nieodkryte przez Was. Ale także odwaga i wielkie pragnienie wolności. Bo artysta musi mieć wolność, bezpieczeństwo i zaufanie, by kreował z serca.

To Wy mnie inspirujecie. Wy – kreatorki tego piękna.

Twoje życie może być dziełem sztuki!

W jaki sposób pracuję?

Pracuję autorską metodą, bo każda z Was potrzebuje indywidualnego podejścia.

Jestem certyfikowanym terapeutą metody Integracja Świadomości, terapeutą systemowym, coachem transformacyjnym, a także praktykiem Reiki oraz Access Bars. Metody, jakie wykorzystuję podczas pracy z Tobą są oparte o pracę z podświadomością, ustawienia terapeutyczne, Totalną Biologię, coaching, wizualizację, pracę z emocjami, pracę z ciałem i oddechem.

Prywatnie jestem partnerką Macieja i szczęśliwą mamą Luny oraz Blanki. Kobietą, która uwielbia spełniać swoje pragnienia. Odważnie marzy i realizuje swoje cele, nawet gdy jako pierwsza ma przecierać szlaki. Jestem tu po to, abyś zrozumiała swoje emocje, uwolniła je oraz przetransformowała, w taki sposób, aby zaczęły Ci służyć.

Do Twoich pragnień poprowadzę Cię poprzez źródło Twojej kreatywności, czyli Yoni.

W lekkości i zmysłowości!

Mam dar rozpalania w ludziach wiary w ich uśpione pragnienia oraz realizowania ich. Uwielbiam patrzyć, jak ludzie rozpoznają w sobie wewnętrze piękno, własną wartość i otwierają serce na miłość.

Głównymi filarami z jakimi pracuje, to tematy:

  • stworzenia karmiącego, szczęśliwego związku
  • rozbudzeniu płodności – zaproszeniu duszyczki do Waszej rodziny
  • aktywacji kreatywności – poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu przy wyrażaniu siebie
  • odczuwaniu przyjemności i kreowaniu poprzez ciało
  • rozbudzeniu Twojej kobiecości
  • wyjściu na kolejny poziom tworzenia życia z lekkością i przepływem

To dzięki czemu mogę wykonywać moją misję, czyli pracę z Wami to nie tylko szkolenia, warsztaty czy kursy… Głównym fundamentem i bazą są moje własne doświadczenia. Dlatego nie jestem tylko teoretykiem, ale co według mnie bardzo ważne – praktykiem!

Jestem tutaj też przede wszystkim dzięki tym, którzy byli tu przede mną – mojej rodzinie pochodzenia, dzięki której mogę czerpać z zasobów ich doświadczeń.

Podziękowanie

Wielki ukłon należy się pomysłodawczyni projektu Moc Yoni, czyli Wiktorii Szcześniak, która długi czas opiekowała się nim.

Kiedy w niezwykłych okolicznościach ja zostałam właścicielką Mocy Yoni zasiliłam ją moją intencją…

Moja intencja dla Mocy Yoni

Niech Kobiety pełne wrażliwości – artystki, kreatorki, twórczynie, inspiratorki – poczują tu moc płynącą z ich kobiecości i sensualności. Niech poznają przyjemność płynącą zarówno z Waszych ciał, jak i z duszy.

Otworzą się na swoją kreację z Łona, a najbardziej soczyste pragnienia stają się możliwe do zrealizowania.

Oby lekkość, radość i obfitość zagościła u Was w tej przestrzeni, dzięki poznaniu pięknych zakamarów Waszej podświadomości i umiejętności głębokiego rozumienia swoich emocji.