O mnie

Cześć! Mam na imię Aleksandra…

Jestem Kobietą, która uwielbia podążać za swoimi pragnieniami.

Marzę i odważnie realizuje swoje cele, nawet gdy mam jako pierwsza przecierać szlaki.

Tak też jest z Mocą Yoni!

Mówię o Mocy Kobiet.

O kobiecym ciele. Przyjemności. Zmysłowości. Lekkości.

Mówię o tym, jak wspaniale jest być Kobietą. Partnerką. Mamą.

O tym, jak ważną częścią naszego życia jest sensualności i seksualność.

O tym, jak prowadzić z serca komunikację z mężczyznami i jak tworzyć szczęśliwy związek.

Bywa też, że tłumaczę mężczyznom, czego pragną Kobiety i jak je zrozumieć.

Jestem szczęśliwą kobietą. Spełnioną partnerką i matką.

Moja podróż po ścieżce kobiecości, sensualności i szeroko rozumianego rozwoju rozpoczęła się już dawno, kiedy mnie samej ciężko było do tego. Kiedy sama czułam, że kobiecość jest trudna – jakże się myliłam! Dziś wiem, że spotkał mnie piękny dar – móc być Kobietą.

Od kiedy pamiętam ludzie lgnęli do mnie, aby porozmawiać i poradzić się w swoich trudnościach. Już wtedy czułam, że moją misją jest dodawać im mocy w tym, aby podążali za swoimi pragnieniami. Tym samym przechodząc przez meandry swojego życia – w tym trudne relacje z rodzicami, myśli samobójcze, przemoc fizyczna i psychiczna, bolesne rozstania; ale i cudowne podróże, rozmowy z niezwykłymi ludźmi, „zbiegi okoliczności”, ogrom zdobytej wiedzy – postawiłam w pewnym momencie życia wszystko na jedną kartę. Na siebie.

Zostawiłam etat… i okazało się, że byłam w ciąży. Moja córka – to mój największy dar.

To jej jako pierwszej chciałam pokazać, że może iść tam, gdzie pragnie. Tak, jak jej mama. Udało się… jestem w miejscu, którego pragnęłam. Czuję się spełnioną, szczęśliwą Kobietą, która przy swoim boku ma wspaniałego mężczyznę – filar, na którym mogę spoczywać. Mogę też śmiało powiedzieć, że mogę być przykładem dla Luny tego, jak warto wierzyć w siebie i swoje marzenia.

Mój geniusz

Mam dar – rozpalania w ludziach wiary w ich uśpione pragnienia oraz realizowania ich. Uwielbiam patrzyć, jak ludzie rozpoznają w sobie wewnętrze piękno, własną wartość i otwierają serce na miłość.

Ileż razy słyszałam, że przy mnie osoby się zmieniają albo zaczynają inaczej postrzegać rzeczywistość. Rzucają nałogi, godzą się z rodziną, zakładają własne firmy i zaczynają być spełnieni. Moja wrażliwość i empatia pomagają mi w komunikacji , głębokim odczuwaniu ludzi i ukazywaniu innych perspektyw. Poszerzaniu świadomości.

Jestem terapeutą metody Integracja Świadomości, praktykiem Reiki oraz Access Bars. Wykorzystuję wiedzę i doświadczenie z metod, z których sama niegdyś korzystałam, czyli m.in. ustawienia terapeutyczne, psychobiologia, coaching, wizualizacja, praca z emocjami, praca ze snem, praca z energią, czy też z rodem.

Ciągle się szkolę u najlepszych, bo czuję jaką wartość ma samo przebywanie w ich polu, a zbieranie od nich wiedzy to przyjemność.

Podziękowanie

Wielki ukłon należy się pomysłodawczyni projektu Moc Yoni, czyli Wiktorii Szcześniak, która długi czas opiekowała się nim.

Kiedy w niezwykłych okolicznościach ja zostałam właścicielką Mocy Yoni zasiliłam ją moją intencją…

Moja intencja dla Mocy Yoni

Pragnę tego, aby jak najwięcej Kobiet poczuło moc płynącą z ich kobiecości, sensualności, seksualności. Chcę, byście doznawały przyjemność płynącą zarówno z Waszych ciał, jak i z duszy.

Oby lekkość, radość i obfitość zagościła u Was w każdej przestrzeni, dzięki rozwoju świadomości. Niech Wasze związki były spełnieniem Waszych pragnień, Wasi mężczyźni dbali o Was i płomień, który w Was żyje.

Pragnę też tego, aby mężczyźni zdobywali coraz większą świadomość na temat nas, Kobiet. Aby stawali się fundamentami, na których my możemy budować piękno z lekkością i rozkoszą. Niech jak najwięcej par czuło harmonię serc i dusz.

Przedstawiam Ci Sztukę Pięknego Życia.

Podzielę się z Tobą wszystkim tym, co wiem. Co czuję.
Będę Twoją przewodniczką i inspiracją. 
Zacznij żyć pełnią kobiecości. Transformuj. Pragnij i Ufaj.